OTEVŘENO DLE OBJEDNÁVEK

Lekce můžete rezervovat v těchto časech:
PO, ST 8:00 - 20:00   (happy hour 11:00-16:00)
ÚT, ČT, PÁ 8:00 - 12:00 a 16:00 - 20:00

IDEAL BODY

Pažoutova 2603, 397 01 Písek
Tel.: 389 771 755, 728 726 433
E-mail: info@idealbody.cz
Změna stravování a pohyb vede k cestě za štíhlou linií. Využijte naše výživové poradenství a změňte své stravovací návyky jednou pro vždy.  Zdraví jde ruku v ruce s kondičním cvičením a zdravým životním stylem. Lymphastim podpoří váš lymfatický systém a pomáhá při celulitidě.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Bez vyváženého výdeje a příjmu není možné dosáhnout dobrých výsledků na cestě za zdravím a štíhlou linií.

zdravi.jpg, 8,8kB

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Chcete zhubnout, pravidelně cvičíte a přesto se váha nemění? Pomůžeme vám trvale změnit vaše stravovací návyky.

Nespoléhejte na diety

Raději něž zaručené diety a rady kamarádek, využijte naše odborné výživové poradenství. Vysvětlíme vám nejen jak zhubnout, ale také aspekty zdravé výživy a zdravého životního stylu, tak aby vaše hubnutí bylo zdravé a především trvalé.

mojelhota.jpg, 16kB

Náš partner ve zdravé výživě.

Vezměte to tedy konečně za správný konec, naučte se správně stravovat a využijte zdravou výživu pro vaše cíle! Nechcete přeci s každým soustem myslet na to, jak hřešíte!

Předepsaný jídelníček není řešení

Přesně předepsaný jídelníček vám sice pomůže zhubnout, ale je to skutečně trvalé? Co až vás jídelníček přestane bavit? Chcete-li však skutečně trvale a zdravě zhubnout, naučit se zdravě stravovat a znát ty správné potraviny pro Váš zdravý životní styl, neváhejte využít konzultace našeho výživového poradenství.

Vyvážený jídelníček a pravidelný pohyb

V případě zájmu Vám připravíme individuální trénink na tělo, zkonzultujeme jídelníček a společně vypracujeme plán, který vám pomůže změnit váš životní styl.

Lymphastim pomáhá i k zeštíhlení postavy

Přístroj LYMPHASTIM na základě příjemné tlakové terapie pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, pomáhá také zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a tělo zároveň účinně detoxikuje.

vice.jpg, 11kB


Webdesign:
design2u.png, 4,7kB