OTEVŘENO DLE OBJEDNÁVEK

Lekce můžete rezervovat v těchto časech:
PO, ST 8:00 - 20:00   (happy hour 11:00-16:00)
ÚT, ČT, PÁ 8:00 - 12:00 a 16:00 - 20:00

IDEAL BODY

Pažoutova 2603, 397 01 Písek
Tel.: 389 771 755, 728 726 433
E-mail: info@idealbody.cz
Imoove je unikátní cvičební zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem najednou. Power Plate® - nový rozměr kondičního cvičení a wellness. Lymphastim - účinně bojuje proti celulitidě, pomáhá při špatné funkci lymfatického systému. Vacu Shape - odbourávání podkožního tuku a celulitidy v podtlakové komoře.

RECENZE

Vaše zkušenosti a postřehy jsou pro nás přínosem a pro vás mohou být inspirací a motivací.

katka.jpg, 8,6kB

JMENUJI SE KATKA a můj život se mi kompletně změnil

Je mi 33 let a jsem mamka na plný úvazek. Nikdy jsem nebyla „vymakaná“, spíš jsem měla tendence zakulacovat se. S váhou jsem nebyla nikdy pořádně spokojená, ale nikdy jsem nedělala nic, abych vypadala lépe. Jednoho dne se najednou všechno změnilo.
No a makat v Ideal Body budu dál. Baví mě to, pohltilo mě to a jsem rozhodnutá, že chci budovat hmotu. Naše úspěchy jsou tam, kde až si je dokážeme představit. vice.jpg, 11kB

iva-ilu2.jpg, 14kB

JMENUJI SE IVA a jsem nyní zcela nový člověk...

Je mi 23 let, i když jsem moc nevyrostla na výšku, moje šířka to pilně doháněla. Celý život jsem tlusťoučká. Většinu času mě moje váha netrápila, byla jsem smířená sama se sebou.
Cca půl roku chodím pravidelně 2-3x týdně cvičit a stále mě to baví (taky to tolik nebolí). Líbí se mi dynamika cvičení i trpělivý a vřelý přístup trenérek. Se stravou také nemám problém, určila jsem si osnovu, kterou dodržuji. vice.jpg, 11kB

dasa.jpg, 16kB

JMENUJI SE DÁŠA, stojím před zrcadlem a vidím...

Vidím ženu odulou, beztvarou, vyčerpanou, vyhaslou. Je jí šedesát fyzických let, ale vypadá na sto. Má otevřenou ránu v srdci a přemýšlí co s dalším životem? Kde začít?
Začít změnou... Tou změnou je pro mě dárek od dcery. A když změna tak pohyb a ne nesmyslný přešlap na místě. Ano, přesně tohle hledám, leč nevěděla jsem, že studio „Ideal body“ je tak blízko a uvnitř tak vlídno.
vice.jpg, 11kB

lenka.jpg, 14kB

JMENUJI SE LENKA, je mi 43 let, mám tři děti. Patřila jsem k lidem kteří mohli sníst všechno a neztloustli.

Zlom v mém životě nastal po 35 roku, kdy jsem začala přibírat na váze. Stále jsem to moc neřešila, ještě jsem začala studovat, hodně stresu a špatná životospráva a kila šla nahoru. Můj zdravotní stav se horšil, časté bolesti zad a špatná nálada, neměla jsem ráda sama sebe. Do 40 let jsem přibrala 12 kilo, pomalu jsem se vyrovnávala s tím že budu tlustá a ošklivá. Pak mi moje kosmetička doporučila cvičení v Ideal body, tak jsem to zkusila a zalíbilo se mi to. A tím se odstartovala moje nová etapa života.
vice.jpg, 11kB

mirka.jpg, 14kB

JMENUJI SE MIRKA a chtěla bych se s Vámi podělit o své začátky se cvičením a zároveň Vás motivovat

V létě mi bude 50 let a celý život mi kolísá tělesná váha nahoru a dolu. Takže o sobě mohu říct, že jsem byla věčnou dietářkou a nikdy jsem k tomu necvičila. Až moje váha dosáhla při výšce 172 cm neuvěřitelných 95,7 kg. Nechtěla jsem nikam chodit, uzavírala jsem se do sebe a upadala do depresí.

Po třech měsících jsem zhubla na 84,8 kg, cítím se opravdu dobře a zlepšilo se mi i sebevědomí.    vice.jpg, 11kB

sarka-min.jpg, 22kB

PŘÍBĚH ŠÁRKY - moje proměna změnou jídelníčku a cvičením v Ideal Body studiu.

Jmenuji se Šárka a trpěla jsem ztrátou sebevědomí a pocitem,že mě nikdo nemá rád a nikomu se nelíbím. Před těhotenstvím byla moje váha 64 kg. V těhotenství jsem nabrala na 86 kg. Po porodu jsem vážila 78 kg. Těšila jsem se, jak kila půjdou dolů kojením dlouhými procházkami s kočárkem, ale 6 měsíců po porodu jsem vážila stále hodně - 76 kg. Cítila jsem se tlustá, neohrabaná a ošklivá.

Po 6-ti měsících cvičení a změny jídelníčku vážim 62,8 kg.    vice.jpg, 11kB


Webdesign:
design2u.png, 4,7kB