OTEVŘENO DLE OBJEDNÁVEK

Lekce můžete rezervovat v těchto časech:
PO, ST 8:00 - 20:00   (happy hour 11:00-16:00)
ÚT, ČT, PÁ 8:00 - 12:00 a 16:00 - 20:00

IDEAL BODY

Pažoutova 2603, 397 01 Písek
Tel.: 389 771 755, 728 726 433
E-mail: info@idealbody.cz
Imoove je unikátní cvičební zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem najednou. Power Plate® - nový rozměr kondičního cvičení a wellness. Lymphastim - účinně bojuje proti celulitidě, pomáhá při špatné funkci lymfatického systému. Vacu Shape - odbourávání podkožního tuku a celulitidy v podtlakové komoře.

RECENZE

Vaše zkušenosti a postřehy jsou pro nás přínosem a pro vás mohou být inspirací a motivací.

sarka-min.jpg, 22kB

Příběh Šárky - moje proměna změnou jídelníčku a cvičením v Ideal Body studiu.

6 měsíců po porodu jsem vážila 76 kg - cítila jsem se tlustá, neohrabaná a ošklivá.

Jmenuji se Šárka a trpěla jsem ztrátou sebevědomí a pocitem,že mě nikdo nemá rád a nikomu se nelíbím. Před těhotenstvím byla moje váha 64 kg. V těhotenství jsem nabrala na 86 kg. Po porodu jsem vážila 78 kg. Těšila jsem se, jak kila půjdou dolů kojením dlouhými procházkami s kočárkem, ale 6 měsíců po porodu jsem vážila stále hodně - 76 kg. Cítila jsem se tlustá, neohrabaná a ošklivá.

Mám malé dítě a potřebuji časově nenáročné cvičení.

Snažila jsem se jíst zdravě, držela jsem dietu a chodila na dlouhé procházky, ale kila stále zůstavala. Proto jsem se rozhodla, že jen zdravě jíst nestačí, že musim přidat více pohybu. A tak jsem začala hledat na internetu, jaké jsou vůbec možnosti a druhy cvičení v našem městě. Hledala jsem takové cvičeni, které by bylo časově nenáročné. A takhle jsem našla IDEAL BODY. Líbilo se mi, že každé cvičení trvá jen 30 min. To je přesně to, co jsem hledala, protože mám malé dítě, které kojím a nemohla jsem se od něj na delší dobu vzdalovat.

Začala jsem v září na váze 72,9 kg... do půlky listopadu jsem shodila na 69 kg.

sarka.jpg, 103kB

Začala jsem v září se cvičením na Vacu shape... snažila jsem se chodit aspoň 2x týdně. V půlce října jsem si koupila permanentku na 1 měsíc a začínala jsem na váze 72,9 kg. Snažila jsem se cvičit 3-5x týdně. Chodila jsem hlavně na Vacu shape a na lymfatické kalhoty pravidelně celý měsíc do půlky listopadu a shodila jsem na 69 kg.

S Novým rokem předsevzetí a cíl: chci zhubnout, chci zpevnit tělo a hlavně chci zapnout kalhoty... a cítit se dobře!!

V prosinci jsem chodila hodně nepravidelně, proto jsem každý večer cvičila doma posilovací cvičení podle internetu. Jak už to tak bývá s Novým rokem, i já jsem si dala předsevzetí a stanovila jsem si cíl. Že chci zhubnout, že chci zpevnit tělo, ale hlavně chci zapnout kalhoty...a cítit se dobře!!!

Proto jsem si 12.1.2015 koupila permanentku na 3 měsíce. Váha byla 68,2 kg. Začala jsem 3-4x do týdne cvičit. Nejdřív jsem si dala 30 min rychlé chůze ve Vacu shape a potom jsem si dala 1 h relaxu a odpočinku v  lymfatických kalhotech. Na Vacu shape mi přijde, že kila jdou rychle dolů. a díky lymfatickým kalhotám mám pocit jakoby se člověk smrskával.

Změna jídelníčku a pravidelné cvičení přináší ovoce - měsíc po pravidelným cvičení 18.2.2015 jsem vážila 65,7 kg.

Tak 1x týdně jsem přidala i cvičení na Power Plate Ze začátku to cvičení bylo náročný. Vždy mě po něm bolel celý člověk, ale jde jen o zvyk a po nějakým čase se člověk cítí dobře. a nic ho nebolí. Se cvičením jsem změnila i svůj jídelníček. Vynechala jsem bílé pečivo, sladké, smažené a ochucené nápoje. Začala jsem jíst více ovoce a zeleniny, ale hlavně dodržuji odstup jídel po 3 hodinách. Každý měsíc mě ve studiu zvážily a přeměřily. Měsíc po pravidelným cvičení, 18.2.2015, jsem vážila 65,7 kg.

Po 6-ti měsících cvičení a změny jídelníčku vážim 62,8 kg (27.3.2015).

Cítím se naprosto báječně. Obléknu věci, které jsem na sobě už dlouho neměla a i od okolí a od rodiny mám jen pozitivní odezvu. Jsem ráda, že jsem vydržela a že jsem došla k cíli, který jsem si na na začátku roku stanovila.


Webdesign:
design2u.png, 4,7kB