OTEVŘENO DLE OBJEDNÁVEK

Lekce můžete rezervovat v těchto časech:
PO, ST 8:00 - 20:00   (happy hour 11:00-16:00)
ÚT, ČT, PÁ 8:00 - 12:00 a 16:00 - 20:00

IDEAL BODY

Pažoutova 2603, 397 01 Písek
Tel.: 389 771 755, 728 726 433
E-mail: info@idealbody.cz
Imoove je unikátní cvičební zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem najednou. Power Plate® - nový rozměr kondičního cvičení a wellness. Lymphastim - účinně bojuje proti celulitidě, pomáhá při špatné funkci lymfatického systému. Vacu Shape - odbourávání podkožního tuku a celulitidy v podtlakové komoře.

RECENZE

Vaše zkušenosti a postřehy jsou pro nás přínosem a pro vás mohou být inspirací a motivací.

katka.jpg, 8,6kB

Jmenuji se Katka a můj život se mi kompletně změnil

Jednoho dne se najednou všechno změnilo.

Je mi 33 let a jsem mamka na plný úvazek. Nikdy jsem nebyla „vymakaná“, spíš jsem měla tendence zakulacovat se. S váhou jsem nebyla nikdy pořádně spokojená, ale nikdy jsem nedělala nic, abych vypadala lépe. Jednoho dne se najednou všechno změnilo.

Jak to všechno začalo

katka-ilu.jpg, 53kB

V létě 2015 už jsem se nemohla na sebe dívat, ale stále mě nic nepřesvědčilo o tom, abych něco dělala (na srovnávací fotce první fotky z léta, nicméně jsem na sobě začala pracovat až na podzim), ale na podzim za mnou přišel manžel a povídá mi: „Vím, že jsi nešťastná z toho, jak vypadáš, a mám pro tebe návrh. Uzavřeme sázku. Pokud od 20. října do Štědrého dne zhubneš 15 kilo (nakonec jsem ho usmlouvala na 10), tak ti splním přání, po kterém už tak dlouho toužíš. Ačkoliv jsem zásadně proti tomu, pokud zhubneš, necháš si udělat plastickou operaci prsou. Ovšem pokud prohraješ, 2 měsíce ti doma s ničím nepomůžu.“ Pro ujasnění, dámy, můj manžel nenávidí plastiky a je to muž, který doma zastane vše, krom žehlení a vaření (s tím vařením to teď už také není úplně pravda). Takže jsem měla motivaci dvojitou – buď budu mít vysněné bujné poprsí, a nebo mi doma dva měsíce zůstane všechno samotné na krku, včetně psa. Musíte uznat, že motivace to byla pořádná. A já naivka souhlasila.

Jak na to

Otázka ovšem byla, jak na to. Domluvila jsem se s kamarádkou, která se výživě věnuje, že mi sestaví jídelníček. Věděla jsem, že ačkoliv je jídlo 80 % úspěchu, na tak razantní krok to nestačí. Abych se odprostila od všech jídelních závislostí, nechala jsem se kamarádkou přesvědčit k desetidenní očistné kúře. Říkala jsem si, že za zkoušku nic nedám. Nenechala jsem se odradit okolím a při síle mě držela víra mého manžela, že to zvládnu. Zvládla jsem to. Pročistila jsem se dokonale a mohla jsem s čistým svědomím najet na kamarádkou doporučený jídelníček. Očistnou kúrou jsem zhubla cca 5 kilo, ale to byl jen vedlejší efekt. Který mi samozřejmě udělal obrovskou radost, byla jsem v půlce. Samozřejmě té jednodušší.

Věděla jsem, že nad sebou potřebuji ještě nějaký bič, abych to všechno vydržela a tak jsem si ho vymyslela. Začala jsem si každé jídlo pečlivě vážit a zapisovat nejen množství, ale i přesný čas, v kolik jsem jedla. Hlídala jsem si i pitný režim. Každý den jsem lezla na váhu a zkoumala, jestli je něco dole nebo není. Takže pokud Vám mohu poradit, zapisujte si každé jídlo, které sníte a ideálně i v kolik hodin. Nezapomínejte, že musíte jíst každé 2 – 3 hodiny.

Když hubnutí začalo zpomalovat, měla jsem opravdu nahnáno, že sázku prohraji. Domluvila jsem se tedy s kolegyní, že bychom mohly společně chodit 2x týdně cvičit. Na doporučení a i s jejími zkušenostmi jsme se domluvily, že zkusíme Power Plate v Ideal Body. A taky ano. Začaly jsme cca v polovině listopadu a stále pokračujeme. V lednu jsme přidaly Vacu Shape a já ještě Lymphastim a snažím se zařadit i Cross, ale ten mi k srdci zatím moc nepřirostl.

A dnes?

Milé dámy, sázku jsem vyhrála, ale nové poprsí nemám. Když mi chybělo cca půl kila do výhry, šla jsem za manželem s tím, že jsem si to rozmyslela. Zhubla jsem všude, takže i prsa jsou taková, jaká mi nevadí. Manžel si sice klepal na čelo, ale byl šťastný, že si nenechám zasahovat do  přirozenosti.

Jídelníček dodržuji stále (snažím se ho stále i zapisovat, ale tam jsem si trošku ulevila, protože už mám jídelníček kompletně sestavený a není nutné si to psát), stále se každý den vážím, každý měsíc probíhá měření a focení. Ještě jsem nedosáhla požadované váhy, takže na sobě makám.

No a makat v Ideal Body budu dál. Baví mě to, pohltilo mě to a jsem rozhodnutá, že chci budovat hmotu. Naše úspěchy jsou tam, kde až si je dokážeme představit. Pro inspiraci přikládám i moji proměnu … Když jsem začala něco dělat, měla jsem 74,4 kg. Teď se mi váha točí mezi 57,2 a 58,4 kg. Z konfekční velikosti 42 jsem spadla na 36 …
To za to opravdu stojí!

Webdesign:
design2u.png, 4,7kB